Style Sampler

All fields are required.

Close Appointment form

 • Genel Sekreterimiz Asistan Hekimler ile İstişare Toplantısında Buluştu…

  Genel Sekreterimiz Prof. Dr. Mehmet Koç ve Hastane Yönetici Vekilimiz Doç. Dr. Mehmet Ali Eryılmaz, hastanemizde görev yapan asistan hekimler ile hastanemizin konferans salonunda bir araya geldi. Asistan hekimler ile istişare toplantısının açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Mehmet Koç, asistan hekimlerimizin, hastanemizin önemli unsurları arasında olduğunu söyledi. Asistan Hekimlerimizin kaliteli ve modern standartlarda eğitimlerini tamamlamalarının... Read More »

 • TAKIMIMIZ YARI FİNALDE

          TFF ve Konya Amatör Spor Klüpleri Federasyonu denetimi ve organizasyonu ile gerçekleştirilen FUTBULANS Hastaneler Arası Futbol Turnuvasına Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ailesi olarak bizde katılmış bulunmaktayız. Sağlık sektöründe Konyamızın lideri hastanesi olan kurumumuz futbol turnuvasında da lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Takımımızın yaptığı müsabakalar sırasıyla; Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi 7... Read More »

 • “Dünya Sepsis Günü” Tanıtım Günleri Prof. Dr. Alper Yosunkaya’nın Katılımıyla Hastanemizde Gerçekleştirildi.

    Yosunkaya: “2016 da Sepsis’in tanımı değişti, bununla birlikte yeniden eğitim kampanyası başlatıldı. Türkiye’de ki 52 şehirde ve 117 hastanede 200 eğitmenle eğitimler başladı.” Prof. Dr. Alper Yosunkaya, Sepsis’in enfoksiyonlara karşı  vücüdun oluşturduğu normal dışı yanıtın organ fonksiyonları bozukluk ve yetmezlik oluşması sonucunda çıkan ve ölüm oranını arttıran önemli bir hastalık olduğunu söyledi. Sepsis’in sıklığı ile... Read More »

 • Hastanemizde Bayramlaşma

  Hastanemizde her yıl geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşma merasimimiz, hastane personelimiz ve hastane yöneticilerimizin yoğun ilgisi ile büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Bayramlaşma merasiminde Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet KOÇ ve Hastane Yönetimimiz hazır bulundu.  

 • Sağlık Yöneticilerinden Bayram Ziyareti

  Sağlık Bakanlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla 81 ilde sağlık tesislerine gerçekleştirilecek olan ziyaret programı kapsamında şehrimize gelen daire başkanları, kamu hastanelerimizde bir takım incelemelerde bulunarak görev yapan nöbetçi sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakınları bayramlaştılar. Bu kapsamda şehrimize gelen TKHK Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanı Dr. Abdullah Öztürk, Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mithat Alp,... Read More »

 

 

Branşta
Yatak Kapasiteli
Poliklinikte Ayaktan Tedavi
Saat Acil Servis
Çalışan Personelle

Hizmetinizdeyiz Konyam