Style Sampler

All fields are required.

Close Appointment form

SKS KALİTE YÖNETİMİ

  • Home
  • SKS KALİTE YÖNETİMİ

KALİTE YÖNETİMİ

PROF.DR.MEHMET KOÇ

HASTANE YÖNETİCİSİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

NECATİ BÜKECİK

KALİTEYÖNETİM DİREKTÖRÜ

HATİCE BEŞTAV

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANI

ERCAN TOĞAN

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANI

ADEM SEVİNÇ

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ ÇALIŞANI

 

KURUMSAL HİZMET YÖNETİMİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

 

HASTA BAKIM HİZMETLERİ

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

 

ACİL DURUM VE AFET YÖNETİMİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

MUSTAFA UZ

SİVİL SAVUNMA UZMANI

TANER ÇOBAN

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI

 

ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜ

UZM.DR.CİHANGİR ERGÜN

BAŞHEKİM YARDIMCISI

UZM.DR.MEHMET ÖZCAN

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

 

BİLGİ YÖNETİMİ

AHSEN SAĞ

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ŞAKİR   CERİTOĞLU

BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU

FURKAN ÜNLÜ

BİLGİ İŞLEM ÇALIŞANI

 

STOK YÖNETİMİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

NECATİ BÜKECİK

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ÖMER FIRÇA

BAŞECZACI

YÜKSEL ÇETİN

MATERYOVİJİLANS SORUMLUSU

ALİ AYDIN

TIBBİ SEKRETER

 

ATIK YÖNETİMİ

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ALİ YÜKSEL ERBEDEN

ÇEVRE SAĞLIĞI TEKNİSYENİ

 

HİZMETE ERİŞİM (POLİKLİNİK HİZMETLERİ)

 

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

UZM DR.HALİT KARACA

BAŞHEKİM YARDIMCISI

UZM.DR.CİHANGİR ERGÜN

BAŞHEKİM YARDIMCISI

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ZELİHA ATEŞALP

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

 

EĞİTİM YÖNETİMİ

Doç.Dr. M.Ali ERYILMAZ

BAŞHEKİM

Şadiye ŞAFAK

EĞİTİM HEMŞİRESİ

 

ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

DOÇ.DR.RAMAZAN KÖYLÜ

ACİL TIP UZMANI

UZM.DR.FATİH VİŞNECİ

ACİL TIP UZMANI

ZAFER ZEYBEK

ACİL SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

 

BİYOKİMYA LABORATUARI HİZMETLERİ

DOÇ.DR. SAİD SAMİ ERDEM

BİYOKİMYA UZMANI

DENİZ  CENGİZ

LAB.TEKNİSYENİ

 

MİKROBİYOLOJİ LABORATUARI HİZMETLERİ

UZM.DR.AŞEGÜL OPUŞ

MİKROBİYOLOJİ UZMANI

CEMİL AĞIL

LAB.TEKNİSYENİ

 

PATOLOJİ LABORATUAR HİZMETLERİ

UZM.DR. ETEM ÖMEROĞLU

PATOLOJİ UZMANI

SİBEL GÜNEYLİ

LAB.TEKNİSYENİ

 

GÖRÜNTÜLEME HİZMETLERİ

 

DOÇ.DR.İSMET TOLU

RADYOLOJİ UZMANI

ALİ OSMAN AYÖZ

FİZİK MÜHENDİSİ

ALİ NARİN

RADYOLOJİ TEKNİSYENİ

 

ENDOSKOPİ HİZMETLERİ

DOÇ.DR. M.ALİ ERYILMAZ

BAŞHEKİM

UZM.DR.GÖKHAN GÜNGÖR

GASTROENTROLOJİ UZMANI

PELİN ÇELİK

ENDOSKOPİ SORUMLU HEMŞİRESİ

 

ANJİYOGRAFİ HİZMETLERİ

UZM DR.ZAFER BÜYÜKTERZİ

KARDİYOLOJİ UZMANI

ALİ ACAR

LABORATUAR TEKNİSYENİ

 

YOĞUN BAKIM HİZMETLERİ

REANİMASYON Y.B.

 

UZM.DR.AYŞE İLKSEN EĞİLMEZ

ANESTEZİ UZMANI

MEHMET ERGÜN

SORUMLU SAĞLIK MEMURU

ÇOCUK CERRAHİ SERVİSİ

 

DOÇ. DR. İBRAHİM AKKOYUN

ÇOCUK CERRAHİ UZMANI

AYSEL BAŞTÜRK

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

KBB SERVİSİ

 

DOÇ.DR. NEJAT ALATAŞ

KBB UZMANI

AYSEL ATAN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

YANIK ÜNİTESİ

 

DOÇ.DR. KEMAL ARSLAN

GENEL CERRAHİ UZMANI

MEHTAP EREN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

KVC Y.B.

 

PROF.DR.KADİR DURGUT

KALP DAMAR CERRAHİ UZM.

MEHMET YARDIMCI

SORUMLU HEMŞİRE

YENİDOĞAN Y.B.

 

UZM.DR.MURAT KONAK

YENİDOĞAN UZMANI

UZM.DR.BEYZA ÖZCAN

YENİDOĞAN UZMANI

SEMA KILINÇARSLAN

SORUMLU HEMŞİRE

ACİL KRİTİK Y.B.

 

DOÇ.DR.RAMAZAN KÖYLÜ

ACİL TIP UZMANI

UZM.DR.FATİH VİŞNECİ

ACİL TIP UZMANI

ZAFER ZEYBEK

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

DAHİLİYE Y.B.

 

DOÇ.DR.İBRAHİM GÜNEY

NEFROLOJİ UZMANI

AHMET ÇİLİNGİR

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

NÖROLOJİ Y.B

 

UZM.DR.BİLGE RENKLİYILDIZ

NÖROLOJİ UZMANI

AHMET ÇİLİNGİR

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

GÖĞÜS Y.B.

 

UZM.DR.GÜLTEN ALTAY

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI                                             

UZM.DR.KEZBAN ÖZMEN SÜMER

DAHİLİYE UZMANI

AHMET ÇİLİNGİR

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

NEFROLOJİ Y.B

 

DOÇ.DR.İBRAHİM GÜNEY

NEFROLOJ İUZMANI

ÖZLEM BİLGİN

SORUMLU HEMŞİRE

TOKSİKOLOJİ Y.B.

 

DOÇ.DR.RAMAZAN KÖYLÜ

ACİL TIP UZMANI

UZM.DR.FATİH VİŞNECİ

ACİL TIP UZMANI

ZAFER ZEYBEEK

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

ÇOCUK Y.B.                    

 

UZM.DR.ÇELEBİ KOCAOĞLU

ÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI

MUSA YURTSEVEN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

KORONER Y.B.

 

UZM.DR.ZAFER BÜYÜKTERZİ

KARDİYOLOJİ UZMANI

FATMA TIRKIZ

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

CERRAHİ YB.7

 

PROF.DR.KADİR DURGUT

KVVC UZMANI

AYŞEGÜL ÖZBİNER

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

CERRAHİ Y.B.5

 

UZM.DR.BÜLENT ÇETİN

BEYİN CERRAHİ UZMANI

İSMAİL KARA

SERVİS SORUMLU S.M.

CERRAHİ Y.B.3

 

DOÇ.DR.KEMAL ARSLAN

GENEL CERRAHİ UZMANI

NAZAN ONGÜL

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

CERRAHİ Y.B.1

 

DOÇ.DR. HIDIR ESME

GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI

HATİCE SOYLU

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

 

İLAÇ YÖNETİMİ

DOÇ.DR.M.ALİ ERYILMAZ

BAŞHEKİM

ÖMER FIRÇA

BAŞECZACI

SELMAN DOĞAN

ECZACI

ÖZDEN İLTER ÖZMEN

ECZACI

 

AMELİYATHANE HİZMETLERİ

PROF.DR.ADİL KARTAL

BAŞHEKİM YARDIMCISI

UZM.DR. SELÇUK ULUER

ANESTEZİ UZMANI

MUSTAFA EŞİYOK

SORUMLU HEMŞİRE

AYŞE AKDAĞ

SORUMLU ANESTEZİ TEK.

STERİLİZASYON HİZMETLERİ

 

PROF.DR.ADİL KARTAL

BAŞHEKİM YARDIMCISI

MUSTAFA EŞİYOK

SORUMLU HEMŞİRE

 

TRANSFÜZYON TIBBİ HİZMETLER

DR.ARZU GÜRIŞIK

SORUMLU HEKİM

PINAR HAKLI

LABORANT

 

FİZİK TEDAVİ HİZMETLERİ

 

DOÇ.DR.HALİM YILMAZ

FİZİK TEDAVİ UZMANI

AYŞE ÇELİK

SORUMLUHEMŞİRE

 

PSİKİYATRİKLİNİĞİ HİZMETLERİ

 

DOÇ.DR.İBRAHİM EREN

PSİKİYATRİUZMANI

RECEP BİÇER

SORUMLU MÜD. YRD.

 

DİYALİZ HİZMETLERİ

DOÇ.DR.İBRAHİM GÜNEY

NEFROLOJİ UZMANI

SERPİL ORHAN

SORUMLU HEMŞİRE

 

NÜKLEER TIP HİZMETLERİ

 

UZM.DR.MUSTAFA ÇAYCI

NÜKLEER TIP UZMANI

UZM.DR.AHMET BÜYÜKYÖRÜK

RADYASYON ONKOLOJİSİ UZMANI

ZEKAYİ ORAK

SEKRETERYA

 

MUTFAK HİZMETLERİ

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

BÜNYAMİN KÖSE

DİYETİSYEN

 

ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİ

 

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

TEMİZLİK PERSONELİ

 

 

YAŞAM SONU HİZMETLER

MULLA KAŞ

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

GALİP TÜRK

İMAM

 

GÖSTERGE YÖNETİMİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ADEM SEVİNÇ

TOPLUM SAĞ.TEK.

 

KLİNİK HİZMETLER

 

GÖĞÜS SERVİSİ

 

DOÇ. DR. TAHA TAHİR BEKÇİ

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI

HESNA YAVUZ

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

GÖZ SERVİSİ

 

UZM. DR. MUAMMER ÖZÇİMEN

GÖZ HASTALIKLARI UZMANI

MEMRUNE YILMAZ

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

NÖROLOJİ SERVİSİ

 

UZM. DR. BİLGE RENKLİYILDIZ

NÖROLOJİ UZMANI

HAVVA ŞENGÜL

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

İNTANİYE SERVİSİ

 

UZM. DR. MEHMET ÖZCAN

İNTANİYE UZMANI

HAVVA ŞENGÜL

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

DAHİLİYE SERVİSİ

 

DOÇ. DR. CEVDET DURAN

İDARİ SORUMLU

DOÇ. DR. İBRAHİM GÜNEY

EĞİTİM SORUMLUSU

ÇİĞDEM KÖFTECİ

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

GÖĞÜS SERVİSİ

 

DOÇ. DR. TAHA TAHİR BEKÇİ

GÖĞÜS HASTALIKLARI UZMANI

HASİBE OKUTAN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

NEFROLOJİ SERVİSİ

 

DOÇ. DR. İBRAHİM GÜNEY

NEFROLOJİ UZMANI

ÖZLEM BİLGİN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

DAHİLİYE YAN DALLAR

 

DOÇ. DR. CEVDET DURAN

ENDOKLİN UZMANI

AYŞE KILINÇ

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

 KVC SERVİSİ

 

PROF. DR. KADİR DURGUT

KALP DAMAR UZMANI

AYŞEGÜL ÖZBİNER

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

KARDİYOLOJİ SERVİSİ

 

UZM. DR. ZAFER BÜYÜKTERZİ

KARDİYOLOJİ UZMANI

SELDA DAŞDEMİR

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

ÇOCUK SERVİSİ

 

DOÇ. DR. ÇELEBİ KOCAOĞLU

ÇOCUK UZMANI

GÜLHAN SAĞLAM

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

BEYİN CERRAHİ

 

UZM. DR. BÜLENT ÇETİN

BEYİN CERRAHİ UZMANI

SEMA ÖZBAY

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

ÜROLOJİ SERVİSİ

 

DOÇ. DR. MURAT GÖNEN

ÜROLOJİ UZMANI

NURAY GÜRLER

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

GENEL CERRAHİ SERVİSİ

 

DOÇ. DR. KEMAL  ARSLAN

CERRAHİ UZMANI

MELEK ZEYBEK

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

KADIN DOĞUM SERVİSİ

 

UZM. DR. OĞUZHAN GÖNENÇ

KADIN DOĞUM UZMANI

DURŞEN DİŞBUDAK

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

DOĞUM ODASI

 

UZM. DR. OĞUZHAN GÖNENÇ

KADIN DOĞUM UZMANI

GÜLDEREN GÖNEN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

ORTOPEDİ SERVİSİ

 

UZM. DR. ZAFER ŞEN

ORTOPEDİ UZMANI

ASİYE UYLAŞ

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

PLASTİK CERRAHİ SERVİSİ

 

UZM. DR. NURTEN YAVUZ

PLASTİK CERRAHİ UZMANI

FATMA BERBER

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

GÖĞÜS CERRAHİ SERVİSİ

 

DOÇ. DR. HIDIR ESME

GÖĞÜS UZMAN DOKTORU

SAADET CAN

SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

AKILCI İLAÇ KULLANIM EKİBİ

 

UZM.DR.CİHANGİR ERGÜN

 

BAŞHEKİM YARDIMCISI

 DR.ÇELEBİ KOCAOĞLU

 

ÇOCUK HASTALIKLARI UZMANI

DR.TAHA HİDEYETOĞLU

 

DAHİLİYE UZMANI

DR.HALİL EKREM AKKURT

 

FİZİK TEDAVİ UZMANI

NECATi BÜKECİK

 

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

 ÖMER FIRÇA

 

BAŞECZACI

BÜLENT PEKTAŞ

 

FARMAKOVİJİLANS SORUMLUSU

EMEL CERAN

 

ECZACI

ERDAL GÜRDOĞLU

 

SOSYAL HİZMET UZMANI

 

ANTİBİYOTİK KONTROL EKİBİ

DR.HALİL KARATAŞ

 

KOMİTE BAŞKANI

DR.MEHMET ÖZCAN

 

ENFEKSİYON HASTALIKLARI TEMSİLCİSİ

DR.OYA AKKAYA

 

MİKROBİYOLOJİ TEMSİLCİSİ

DR.BEYZA ÖZCAN

 

PEDİATRİ BİRİM TEMSİLCİSİ

DOÇ.DR.KEMAL ARSLAN

 

CERRAHİ BİRİM TEMSİLCİSİ

ECZ.ÖMER FIRÇA

 

ECZANE TEMSİLCİSİ

 

BİNA TURU EKİBİ

UZM.DR.HALİT KARACA

 

BAŞHEKİM YARDIMCISI

UZM.DR.AHMET NİHAT BAYSAL

 

BAŞHEKİM YARDIMCISI

ALİ ARLI

 

İDARİ MALİ İŞLER MÜD YRD.

NECATİ BÜKECİK

 

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

HATİCE DURAN

 

MAKİNE MÜHENDİSİ

İLHAN ÖZER

 

TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

 

BİLGİ GÜVENLİĞİ EKİBİ

AHSEN SAĞ

 

İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜR YRD.

ŞAKİR CERİTOĞLU

 

BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU

FURKAN BENLİ

 

TEKNİKER

 

BEYAZ KOD

UZM.DR.HALİT KARACA

 

BAŞHEKİM YARDIMCISI (BAŞKAN)

ALİ ARLI

 

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

 

SAĞLIK BAKIM HİZ. MÜDÜRÜ   

YAKUP OĞUR

 

PSİKOLOG                       

İLHAMİ KADER DEMİRCİ

 

GÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU

 

MAVİ KOD

DR.ALİ KAVAF

 

 BAŞHEKİM YARDIMCISI (BAŞKAN)

NECATİ BÜKECİK

 

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

MULLA KAŞ

 

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ADEM SEVİNÇ

 

TOP.SAĞ.TEK.                

 

 

PEMBE KOD

ALİ ARLI

 

İDARİ MALİ İŞLER MÜD.YRD.

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

 

SAĞLIK BAKIM HİZ. MÜDÜRÜ   

GÜLHAN SAĞLAM

 

ÇOCUK HAST.SORUMLU HEMŞİRE.

İLHAN ÖZER

 

TEKNİSYEN                    

İLHAMİ KADER DEMİRCİ

 

GÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU

 

ORGAN NAKLİ VE BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU

DR.AYŞE İLKSEN ERYILMAZ

ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ

EMİNE CEYLAN

ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖR YRD.

ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON EKİBİ

DR.MEHMET SELÇUK ULUER

ASİL    ANESTEZİ UZMANI

DR.FERİDE AYDIN

YEDEK  ANESTEZİ UZMANI

BEYİN VE SİNİR CERRAHİ KLİNİĞİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU 

DR.BÜLENT ÇETİN

ASİL

DR.İLKER ÇÖVEN

YEDEK

FATİH ŞENGÜN

YEDEK

NÖROLOJİ KLİNİĞİ BEYİN ÖLÜMÜ TESPİT KOMİSYONU 

DR.BİLGE RENKLİYILDIZ

ASİL

DR EMİNE GÜL BALDANE

YEDEK

DR FARUK ÖMER ODABAŞ

YEDEK

 

ÇALIŞAN GÖRÜŞ ÖNERİ VE ŞİKAYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Uzm.Dr. Halit KARACA

Başhekim Yardımcısı (Başkan)             

Necati BÜKECİK

Kalite Yönetim Direktörü

Sennur AKGÜL

İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı   

Ercan TOĞAN

Hemşire.

 

HASTA GÖRÜŞ ÖNERİ VE ŞİKAYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Dr.Ali KAVAF

Başhekim Yardımcısı (Başkan)             

Necati BÜKECİK

Kalite Yönetim Direktörü

Ümmügülsüm KÖMÜRCÜOĞLU

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü           

Erdal GÜRDOĞLU

Sosyal Çalışmacı    

Adem SEVİNÇ

Top.Sağ.Tek.

 

MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ

OSMAN CİNGİL

ELİKTİRİK ELOKTRONİK MÜHENDİSİ

DUYGU DOĞAN

BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ

İLHAN ÖZER

TEKNİSYEN

AHMET YAZICI

TEKNİSYEN

 

ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI /KOMİTE BAŞKANI

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI

SENNUR AKGÜL

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI (B SERTİFİKALI)

SALİH ÇİÇEK

GENETİK HASTALIKLARI UZMANI

FERAY SELVİ

HEMŞİRE

BAĞDAT EROL

ENFEKSİYON HEMŞİRESİ

YAKUP OĞUR

PSİKOLOG

EKREM KELEŞ

LABARATUAR TEKNİKERİ

MURTAZA KAYA

ANESTEZİ TEKNİKERİ

ALİ NARİN

RÖNTGEN TEKNİKERİ

HATİCE BAYAT SOYLU

ORTOPEDİ KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

İLHAMİ KADER DEMİRCİ

GÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU

 

EĞİTİM KOMİTESİ KOMİTE ÜYELERİ

DOÇ.DR.M.ALİ ERYILMAZ

BAŞHEKİM (KOMİTE BAŞKANI)

DOÇ.DR.HIDIR ESME

GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ZELİHA ATEŞALP

İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI

ADEM SEVİNÇ

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ

MERAL TAŞKIN

EĞİTİM HEMŞİRESİ

ŞADİYE ŞAFAK

EĞİTİM HEMŞİRESİ

BÜLENT KAYA

SOSYAL ÇALIŞMACI

ÖZLEM BİLGİN 

NEFROLOJİ KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

SEVİL YALÇIN ÇATAK

ÇOCUK ACİL KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ÇİĞDEM KÖFTECİ

DAHİLİYE KLİNİĞİ BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ALİ NARİN

RÖNTGEN TEKNİKERİ

 

ENFEKSİYON KONTROL KOMİTESİ KOMİTE ÜYELERİ

UZM.DR.CİHANGİR ERGÜN

BAŞHEKİM YARDIMCISI

UZM.DR.MEHMET ÖZCAN

KOMİTE BAŞKANI

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

UZM.DR.FATMA KAÇAR

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI

UZM.DR.FATİME KORKMAZ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI

UZM.DR.HALİL KARATAŞ

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI

UZM.DR.ARZU TARAKÇI

ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZAMANI

UZM.DR.MERAL KAYA

MİKROBİYOLOJİ UZMANI

DOÇ.DR.KEMAL ARSLAN

GENEL CERRAHİ UZMANI

UZM.DR.BEYZA ÖZCAN

NEONATOLOJİ UZMANI

UZM.DR.MURAT BAŞ

DAHİLİYE UZMANI

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI

UZM.DR. ÖZGE METİN

ÇOCUK ENFEKSİYON HASTALIKLARI UZMANI

ÖMER FIRÇA

BAŞECZACI

MELEK ERGÜN

EKK HEMŞİRESİ

BAĞDAT EROL

EKK HEMŞİRESİ

MEYLİ TÜRK

EKK HEMŞİRESİ

SİBEL DEMİRCİ

EKK HEMŞİRESİ

NAİLE ÇETİN

EKK HEMŞİRESi

 

HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

DOÇ.DR.M.ALİ ERYILMAZ

BAŞHEKİM (GENEL CERRAHİ UZMANI)

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ZELİHA ATEŞALP

İDARİ MALİ İŞLER MÜD. YRD.

UZM.DR.UYSALER ARSLAN

DAHİLİYE UZMANI

DOÇ.DR. SAİD SAMİ ERDEM

BİYOKİMYA UZMANI

DR.

ANESTEZİ UZMANI

ÖMER FIRÇA

BAŞECZACI

ŞAKİR CERİTOĞLU

BİLGİ İŞLEM SORUMLUSU

MUSTAFA EŞİYOK

AMELİYATHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

DURŞEN DİŞBUDAK

DOĞUMHANE BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU

ALİ OSMAN AYÖZ

RADYOLOJİ ÜNİTESİ BÖLÜM KALİTE S.(FİZİK MÜHENDİSİ)

ADEM SEVİNÇ

KALİTE YÖNETİM BİRİMİ (SEKRETARYA)

 

 

TESİS GÜVENLİĞİ

UZM.DR.HALİT KARACA

BAŞHEKİM YARDIMCISI / KOMİTE BAŞKANI

DR. A.MEHMET ÇAM

BAŞHEKİM YARDIMCISI

NECATİ BÜKECİK

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

ALİ ARLI

İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARDIMCISI

HATİCE DURAN

MAKİNE MÜHENDİSİ / SEKRETARYA

OSMAN CİNGİL

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İLHAN ÖZER

TEKNİSYEN / TEKNİK SERVİS SORUMLUSU

MUSTAFA UZ

SİVİL SAVUNMA UZMANI

İBRAHİM KARAKURT

GÜVENLİK BİRİM SORUMLUSU

HÜLYA İŞGÜDER

ESKİ BİNA KOORDİNATÖRÜ (HEMŞİRE)

SENNUR AKGÜL

VHKİ / KALİBRASYONLAR BİRİM SORUMLUSU

AHMET YAZICI

LABORANT/ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

HALİT KARACA

 

BAŞHEKİM YARDIMCISI (KOMİTE BAŞKANI)

DOÇ.DR.İSMET TOLU

 

RADYOLOJİ UZMANI

ÜMMÜGÜLSÜM KÖMÜRCÜOĞLU

 

SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ

NECATİ BÜKECİK

 

KALİTE YÖNETİM DİREKTÖRÜ

UZM.DR.MUSTAFA ÇAYCI

 

NÜKLEER TIP UZMANI

UZM.DR.AHMET BÜYÜKYÖRÜK

 

RADYASYON ONKOLOJİSİ

UZM.DR.ZAFER BÜYÜKTERZİ

 

KARDİYOLOJİ UZMANI

UZM.DR.ZAFER ŞEN

 

ORTOPEDİ UZMANI

ALİ OSMAN AYÖZ

 

FİZİK MÜHENDİSİ

ALİ NARİN

 

RADYOLOJİ TEKNİSYENİ

 

ACİL SERVİS KONSÜLTASYONLARI İZLEME EKİBİ

DR.ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARDIMCISI

DOÇ DR. RAMAZAN KÖYLÜ

ACİL SERVİS  EĞİTİM SORUMLUSU ( ACİL TIP UZMANI)

UZM. DR.EMİN FATİH VİŞNECİ

ACİL SERVİS İDARİ SORUMLUSU ( ACİL TIP UZMANI)

ASİST. DR. MEDİNE AKKAN ÖZ

ACİL SERVİS ASİSTAN TEMSİLCİSİ ( ACİL TIP ASİSTANI)

HASAN ZAFER ZEYBEK

ACİL SERVİS SORUMLU HEMŞİRESİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULU

DR. ALİ KAVAF

BAŞHEKİM YARD. İŞVEREN VEKİLİ

AHMET FATİH ÖZYILMAZ

İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

UZM. DR. İBRAHİM SOLAK

AİLE SAĞLIĞI UZMANI İŞYERİ HEKİMİ

MUSTAFA TANER ÇOBAN

BİYOLOG/İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANI

NECATİ BÜKECİK

İDARİ MALİ İŞLER MÜDÜR YARD.

BAĞDAT

EKK HEMŞİRESİ

EROL  ALİ NARİN

RÖNTGEN TEKNİSYENİ

ZELİHA ATEŞALP

İDARİ VE MALİ HİZM. MÜD. YRD./ ÇALIŞAN BAŞ TEMSİLCİSİ

MUSTAFA UZ

SİVİL SAVUNMA UZMANI

İLHAN ÖZER

TEKNİK SERVİS SORUMLUSU/BAŞTEKNİSYEN